آیا باوجودتلاشهای فراوان هنوز موفق به کسب درآمدوثروت دلخواه نشده اید!

مجله تفریحی سرگرمی دخترونه

age” style=”outline: 1px solid blue;”>

آیا باوجودتلاشهای فراوان هنوز موفق به کسب درآمدوثروت دلخواه نشده اید!

پول، ثروت و موفقیت،آکادمی ثروت سازان

در راه ثروتمند شدن به اندازه ی کافی ثبات قدم داشته باشید، بدون تردید موفق خواهید شد. موانعی که در حین کار ظاهر می شود پلکان موفقیت شما است به شرط آنکه از هر ناامیدی و شکستی درس بگیرید.

 

 • آیا ازشرایط مالی خودرضایت ندارید و تصمیم گرفته اید که شرایط مالی خود را متحول کنید؟
 • آیا به دنبال شغل مناسب هستید و هنوز شغل دلخواه را پیدا نکرده اید؟
 • آیا در روابط عاطفی خود ناکام مانده اید؟
 • آیا احساس افسردگی می کنید؟
 • آیا ترس از شکست مانع رسیدن شما به موفقیت می گردد؟
 • آیا می خواهید در هر ثانیه یک میلیون دلار درآمد داشته باشید؟

 

شاید شما هم از آن دسته از افرادی باشید که پول، ثروت و موفقیت را دوست دارید و در تمام لحظات زندگی خود تلاش می کنید تا بتوانید زندگی راحت و پس انداز خوبی داشته باشید.

 

 • اما چند درصد از افراد به خواسته خود می رسند و موفق می شوند؟
 • تفاوت افرادی که این مسیر را با موفقیت طی کرده اند با دیگران در چیست؟

 

پول، ثروت و موفقیت،آکادمی ثروت سازان

 

افراد موفق و ثروتمند، خود ساخته، باهوش تر و برتر از شما نیستند. اما آنها از یک سرى اسرار ویژه براى ثروتمند شدن بهره گرفته اند که شما نیز مى توانید با پیروى از آنها حداقل کسب و کار خود را رونق بخشید.

 

قسمتی از مصاحبه با یکی از افراد موفق در این حوزه را با هم می خوانیم:

 

استاد صنم رشیدی چگونه و از کجا شروع کردید؟

فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ و در زمینه بازرگانی و واردات مواد اولیه شیمیایی شروع کردم و موفق شدم درعرض یک سال در آمد خود را تا چهل برابر افزایش دهم .

رشد بسیار سریع و چشمگیر درآمد خود را مدیون چندین عامل می دانم که در زندگی خود از آن ها استفاده کرده ام، در سال ۱۳۸۷ و ۱۳۸۸ همزمان با بحران اقتصادی که در کشور عزیزمان ایران به وجود آمد و تمام کار خانجات داخلی را با بحران روبرو کرد. دو بار شکست خوردم و تمام آنچه تا آن زمان ساخته بودم را از دست دادم و  مجبور شدم دوباره از نو همه چیز را شروع کنم.

 

 

بعد از شکست اولیه در کسب و کار چگونه توانستید دوباره به این عرصه بازگردید؟

وقتی که تمام آنچه که در عرض سال ها تلاش شبانه روزی ساخته بودم و بخشی از رویا هایم بود را از دست دادم یکی از بهترین تصمیمات زندگی ام را گرفتم و آن این بود که به دنبال عوامل شکست خود بروم، آنها را پیدا کنم و بررسی کنم ببینم که چرا ثروت و دارائی که در این زمان بدست آورده بودم را در مدت زمان بسیار کوتاهی از دست دادم، بنابراین از سال ۱۳۸۸ تحقیقات و مطالعات خود را شروع کردم و بعد از یک سال به نتایج بسیار ارزنده و سازنده ای رسیدم که اگر این آموزه ها را در شروع کسب و کارمی دانستم شاید هرگز شکست نمی خوردم، با این تجربیاتی که بدست آورده بودم تصمیم گرفتم با ایجاد آکادمی ثروت سازان در عرصه آموزش و کمک به سایر مردم جهان برای رسیدن به موفقیت، پیشرفت و ثروت وارد عمل شوم.

 

چگونه ثروتمند شویم,آکادمی ثروت سازان

 

درباره اهداف آکادمی ثروت سازان بیشتر توضیح دهید.

آکادمی ثروت سازان بر آن است تا با تلاش شبانه روزی و بی وقفه خود و با استفاده از تجربیات برترین اساتید و نوابغ ایرانی و خارجی از باورهای مردم در حوزه ثروت که در اثر محیط،شرایط و آموزه های اشتباه گذشتگان بر اساس فقر،نداری،سختی و رنج شکل گرفته را تغییرداده و از این طریق با استفاده از داده های صرفا علمی به مردم در جهت رسیدن به ثروت دلخواه کمک کند تا در تمام جنبه های زندگی به آرامش و سعادت واقعی دست پیدا کنند.

استاد صنم رشیدی معتقد است یک انسان برای رسیدن به ثروت دلخواه و موفقیت باید بتواند در تمام زمینه های زندگی اعم از جسم ، روح و ذهن به درستی و عالی عمل کند و در تمام ابعاد وجودی خود پیشرفت کند.

اندیشه، ثروت و دارائی است. دارایی قدرتمندی که وقتی با هدفی مشخص، عزم راسخ و اشتیاق فراوان همراه می گردد راه رسیدن به ثروت و سایر دارایی ها را به سوی انسان می گشاید و وقتی کسی عمیقاً می خواهد به خواسته خود برسد یقیناً به هدفش دست خواهد یافت.

 به محض اینکه انسان به آرزو و رویایش می اندیشد آن هدف در دنیای بیرون خلق می گردد اما به محض اندیشیدن به خواسته نمی توان آن را لمس کرد و فاصله زمانی از خلق خواسته تا رسیدن به آن و در آغوش کشیدن آن وجود دارد. طول این زمان بستگی به میزان هماهنگی ارتعاشی بین شما و خواسته تان دارد.

 

تا کنون هزاران سمینار و برنامه متفاوت برگزارگردیده که سبب تحول و تغییر در زندگی ده ها هزار نفر گشته  و هدف  از راه اندازی آکادمی ثروت سازان ارتباط مستقیم با تمام مردم جهان و کمک به موفقیت و پیشرفت آنها در تمام زمینه ها می باشد.

 

برای شنیدن  نظرات شرکت کنندگان در سمینارها  مختلف ثروت سازان کلیک کنید .

نظرات شرکت کنندگان در سمینارهای مختلف ثروت سازان

 

گوشه‌ای از سوابق اجرایی مؤسسه به شرح ذیل است:

 

 • برگزاری سمینار و همایشهای بسیار بزرگ و دوره های آموزشی در زمینه های موفقیت ، قدرت درون، تحول شخصیت،قانون جذب، مهارتهای زندگی ،اعتماد به نفس و ..
 • برگزاری دوره آموزشی کسب ثروت به سبک تنبل ها
 • برگزاری دوره مهندسی و موفقیت ذهنی
 • برگزاری دوره کودک درون

 

 

این دور ها توسط استاد صنم رشیدی، استاد کاربخش و استاد بستان برگزارمی گردد که هر ساله هزاران هزار نفربا این اساتیدآموزش دیده و زندگی خود را متحول کرده اند.

 

سر فصل های دوره آموزشی کسب ثروت به سبک تنبل ها  را به عنوان نمونه انتخاب کرده ایم که  این همایش شامل موارد ذیل می باشد:

 • نصب نرم افزار خود خلبانی ثروت
 • بازی با کودک درون
 • سطوح عصب شناختی و پول سازی
 • دانش تخصصی
 • سیستم سازی و استفاده از اهرم ها
 • روش های کنترل و مدیریت پول
 • هدف گذاری

 

 

 کارگاه های آموزشی استاد بستان

افرادی به ثروت و موفقیت دست خواهند یافت که خود را مستحق داشتن چنین امتیازی می دانند.

اگر اندیشه ها و دانش مالی خود را در کنار هم تقویت و پرورش دهید روز به روز شاهد رشد، تولید ثروت و درآمد و رفاه مالی در زندگی خود خواهید بود.

معرفی بسته آموزشی چگونه یک میلیونرخودساخته شوم

در بسته آموزشی چگونه یک میلیونر خود ساخته شویم هر آنچه برای ثروتمند شدن تاکنون معلمان به شما نیاموخته اند در ۲۰ جلسه توسط ۲۰ کارآفرین و ثروتمند جهان از صفر تا صد به شما آموزش داده می شود.

در این بسته آموزشی ۲۰ کارآفرین و ثروتمند جهان چگونگی خلق طرح  کسب و کار،تولید جریان های متعدد مالی،انواع سرمایه گذاری،و پس انداز ،بازاریابی و خلق ایده های ناب و … را با جزئیات به شما آموزش خواهند داد.

 

معرفی بسته آموزشی شبی با میلیونرها

 

این مجموعه ی آموزشی حتی توجه بسیاری از ثروتمندان جهان را به خود جلب کرده تا جایی که خود آنها با اشتیاق فراوان از این مجموعه تقدیر کرده اند و استفاده از آموزش های این پکیج را به همه افرادی که به دنبال تولید ثروت و تجارت هستند به شدت توصیه کرده اند.

 

 

پیشنهاد های ویژه ایی که  آکادمی ثروت سازان برای تمامی شرکت کنندگان در نظر گرفته است :

 

 

 

برای ارتباط با  ما و داشتن هر سوالی می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده اقدام نمایید.

 

آدرس:انقلاب، کارگر شمالی، امیرآباد، روبه روی پمپ بنزین، نبش گردآفرید، پلاک ۸۳
شماره تماس: ۰۲۱۸۸۳۵۷۵۰۲ – ۰۲۱۸۸۳۵۷۶۱۲

پست الکترونیک:info@servatsazan.com

طلاع از برگزاری سمینارها و همایشها

برای کسب اطلاعات بیشتر،اینجا را کلیک کنید.

 

 

 

مجلهتفریحیسرگرمیدخترونه

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

©2019 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید