تبلیغات ویدیویی یا ویدیو مارکتینگ چیست؟

مجله تفریحی سرگرمی دخترونه

تبلیغات ویدیویی یا ویدیو مارکتینگ چیست؟

تبلیغات ویدیویی چیست

 

امروزه تبلیغات به عنوان عنصر اصلی در آگاهی، ترغیب و یادآوری مشتریان نسبت به محصولات، برندها و شرکت ها شناخته می شود. تبلیغات مناسب و صحیح و بکارگیری رسانه مناسب جهت انتقال محتوای تبلیغاتی به مخاطبین و مشتریان بازار هدف می تواند یکی از روش‌های بازاریابی اینترنتی باشد . نمایش اطلاعات که با کمک گرفتن از تصاویر بتوان منظور خود را به بقیه‌ی افراد منتقل کرد و آن‌ها را در جریان گذاشت .

 

تبلیغات ویدیویی چیست ؟

تبلیغات ویدیویی یکی از جذاب‌ترین راه‌های بازاریابی آنلاین است که تبلیغ دهندگان می‌توانند برای جذب مخاطب از آن استفاده کنند. چرا که ویدیو از المان‌های سمعی و بصری استفاده می‌کند تا نظر مخاطبان را به خود جلب کند و نسبت به متن، اطلاعات زیادی را در مدت زمان کمتری منتقل می‌کند.

 

امروزه ویدیوها یک روش قدرتمند برای جلب توجه مشتریان است و در نتیجه ویدئو مارکتینگ روز به روز دارای محبوبیت و اعتبار بیشتری می‌شوند. بازاریابان می‌توانند از طریق نمایش ویدیو، با ایجاد ارتباط با مخاطبان خود در هر زمان و هر مکان، به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنند و برای برند خود بازاریابی کنند.

 

مزایای تبلیغات ویدیویی

 

تبلیغات ویدئویی در اپلیکیشن های موبایل

طبق بررسی‌های انجام شده، ۵۱ درصد از تمام نمایش‌های ویدیویی در موبایل اتفاق می‌افتد. همچنین، ۵۳ درصد از کاربران تلفن‌های هوشمند تمایل به تماشای ویدیوی محصولات در اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌های موبایلی دارند. بنابراین، می‌توان گفت تاثیر ویدیو در میان کاربران موبایل بیشتر از کاربران سایر دستگاه‌ها می‌باشد. بنایراین، تبلیغات ویدیویی در اپلیکیشن‌های موبایل تاثیر زیادی بر کاربران دارد و به خوبی می‌تواند محصول و یا سرویس تبلیغ دهندگان را معرفی کند.

 

اولین بار که می‌خواهید مشتریان خود را با یک برند آشنا کنید، نباید یک تبلیغ طولانی مدت به آن‌ها نمایش دهید بلکه باید با یک تبلیغ کوتاه و ساده شروع کنید. طبق تحقیقات انجام شده، بهتر است طول ویدیوهای تبلیغاتی بیشتر از ۱۵ ثانیه نباشد. ۳۳ درصد از افراد بعد از گذشت ۳۰ ثانیه تماشای ویدیوی تبلیغاتی را رها می‌کنند. ۴۵ درصد از افراد بعد از گذشت یک دقیقه و ۶۰ درصد از آن‌ها بعد از گذشت دو دقیقه حتماً این کار را انجام می‌دهند. نزدیک به ۶۶ درصد از مشتریان تمایل به تماشای ویدیوهای تبلیغاتی با طول زمانی زیر ۶۰ ثانیه دارند.

 

ویدیو مارکتینگ

 

ویدیوی تبلیغاتی شما باید احساسات داشته باشد. این بدان معنا نیست که صرفاً از احساسات استفاده کنید و آن را در یک سطح خاص بالا، پایین و  یا متوسط نگه دارید؛ بلکه به طور خاص باید احساسات را با تکنیک “rollercoaster” در تبلیغات خود وارد کنید. به گونه‌ای که احساسات در طول یک آگهی تبلیغاتی به طور مداوم به اوج برسد و دوباره به سمت خنثی شدن برود یا به عبارتی شما باید در ویدیوی تبلیغاتی خود داستان تعریف کنید.

 

مطالعات نشان می‌دهد که نرخ ضبط حافظه، ازلحاظ دیداری و نوشتاری، بیش از ۷۰% است.

شما می‌توانید برای سایت و یا برند خود اقدام به تهیه و تولید و انتشار ویدیو بپردازید که به این فرایند ویدیو مارکتینگ گفته می‌شود و برای وب‌سایت و برند می‌تواند مؤثر باشد .

ترکیب صوت و تصویر، قدرتمندترین ابزار است.

 

ویدیوی تبلیغاتی شما باید احساسات داشته باشد

 

پیشرفت تبلیغات ویدیویی به مرور زمان :

پس از بهبود نسبی کیفیت و سرعت اینترنت کشور، گسترش سایت های ویدیو محور و … دوباره از تبلیغات ویدیویی صحبت شد و شرکت های تبلیغاتی به دنبال اجرایی کردن این ایده در ایران شدند. در اوایل سال ۱۳۹۳ این شاخه از تبلیغات به خوبی در وب سایت های فارسی گسترش پیدا کرد و توانست به جامعه ای مستقل برای تبلیغات اینترنتی تبدیل شود.

 

در ابتدا تبلیغات ویدیویی تنها به چند ثانیه ابتدایی فیلم های موجود در وب سایت ها کفایت می کرد و هر کاربر زمانی که بر روی یک فیلم کلیک می کرد، در چند ثانیه اول اون فیلم، تبلیغی را نگاه می کرد و بعد از مشاهده آن تبلیغ، فیلم مورد نظر اجرا می شد.

اما به مرور زمان، این نسل از تبلیغات نیز پخته تر شده و ایده های جدیدی به این شاخه اضافه شده است. به شکلی که امروزه تبلیغات ساده گذشته به تبلیغات بسیار پیشرفته در داخل اپلیکیشن ها تبدیل شده است.

 

امروزه از فن‌های جذابی برای ویدیو مارکتینگ استفاده می‌شود که در ایران به موشن گرافیک و تهیه فیلم‌های جذاب و خنده‌دار روی آورده‌اند که تأثیر زیادی در بهتر دیده شدن برند شما دارد.

بهتر است وقت بگذارید و یک ویدیو کامل و خوب تهیه کنید و پس از تهیه کردن یک ویدیو مناسب با کسب‌وکارتان آن را در سایت خود قرار دهید و هم‌چنین می‌توانید آن را در شبکه‌های اجتماعی مختلفی که در آن‌ها حساب کاربری دارید، منتشر کنید و مطمئن شوید که دیگران آن را می‌بینند و این از بهترین روش‌های بازاریابی اینترنتی است .

 

مزیت های تبلیغاتی ویدیویی

 

ویدئو مارکتینگ برای بعضی از حرفه‌ها لازم است مثلاً فرض کنید قرار است در مورد کاربرد یک دستگاه خاص در سایت خود توضیح دهید یا مثلاً شما تولیدکننده‌ی وسایل ورزشی هستید قطعاً با نوشتن چند تا مطلب و مقاله نمی‌توانید مفهوم دستگاه را به مشتری برسانید و طرز کار آن را برایش روشن کنید اما اگر از طرز کار دستگاه موردنظر یک فیلم و ویدیویی مناسب تهیه شود و در طراحی وب‌سایت و یا در مکان‌های پربازدید قرار داده شود قطعاً تأثیر آن خیلی بیشتر بوده و در ذهن مخاطب باقی خواهد ماند .

 

شاید قبلاً ویدیوها زیاد موردتوجه نبودند و افراد حاضر به‌صرف وقت برای آن‌ها نبودند و تمایلی برای دیدن این موارد نشان نمی‌دادند اما الآن اوضاع تغییر کرده است و بسیاری از فروشگاه‌های مختلف اینترنتی تولید ویدیو را آغاز کرده و ویدیوها را در وب‌سایت خود و یا در شبکه‌های اجتماعی مختلف منتشر کردند تا از این راه جذب مشتری و کاربر بیشتری داشته باشند .

 

مزیت های تبلیغاتی ویدیویی

فرصت دیده شدن در بستر اشتراک ویدیویی کشور

• در تبلیغات (TrueView) شرایط برای ندیدن ویدیوی تبلیغاتی وجود دارد و این یعنی احترام به مخاطب و عدم نمایش اجباری تبلیغات

• کاربران خارج از هدف، تبلیغ ابتدای ویدیو (TrueView) را رد میکنند و بودجه شما هدر نمیرود.

• در تبلیغات TrueView برند تنها زمانی پرداخت می کند که قسمت قابل توجهی از ویدیوی تبلیغاتی دیده شده باشد و کاربر اصل پیام را دریافت کرده باشد.

 

• قابلیت قرار دادن لینک بر روی ویدیوهای تبلیغاتی برای هدایت کاربر به صفحه مورد نظر، وجود دارد. و این یعنی تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل

 

انواع روش‌های تبلیغات ویدئویی

 

انواع روش‌های تبلیغات آنلاین ویدئویی

هزینه به ازای هر نمایش CPV 

تبلیغ دهندگان با تعریف این دسته از تبلیغات ویدئویی باید به ازای هر نمایش کامل ویدیو به نمایش دهنده تبلیغ پول پرداخت کند. هدف کمپین‌های تبلیغاتی CPV صرفاً نمایش ویدیوی تبلیغاتی و برندینگ برای محصول است.

 

هزینه به ازای هر کلیک CPC

هدف تبلیغات ویدئویی بردن ترافیک به یک وب‌سایت است و تبلیغ دهنده باید به ازای هر کلیکی که اتفاق می‌افتد، پول پرداخت کند.

 

هزینه به ازای نصب CPI

تبلیغ دهنده با استفاده از تبلیغات ویدئویی، به دنبال دریافت نصب و جذب کاربر جدید و البته باکیفیت برای اپلیکیشن خود است و به ازای هر نصبی که اتفاق می‌افتد، باید به تبلیغ دهنده مبلغی را پرداخت کند.

 

هزینه به ازای فعالیت خاص CPA

تبلیغ دهنده در تبلیغات ویدئویی به ازای فعالیت خاصی که توسط کاربر اتفاق بیافتد، به نمایش دهنده تبلیغ، پول پرداخت می‌کند. این فعالیت خاص می‌تواند عضویت در یک سامانه پیامکی و یا ارسال یک کد برای شرکت در قرعه‌کشی و … باشد.

مسلماً هزینه تبلیغات ویدیویی CPV از همه کمتر و تبلیغات CPA از همه بیشتر است و هزینه تبلیغات CPC و CPI به ترتیب بین این دو قرار می‌گیرد.

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت دخترونه

مجلهتفریحیسرگرمیدخترونه

۱۰۳ دیدگاه
 1. Okay you are correct, YouTube is best video sharing web site, as YouTube is a lightly no much streaming time rather than other websites.

 2. i love pron 2 ماه قبل

  hQrqvs There is noticeably a bundle to know about this. I think you made certain good points in features also.

 3. Pregnancy Miracle Reviews 2 ماه قبل

  Thanks-a-mundo for the blog. Really Great.

 4. Birthday Messages for Lover 2 ماه قبل

  you could be a great author. I will make certain to bookmark your blog and

 5. maxicarebeautysalon.com.au 2 ماه قبل

  There is noticeably a lot to identify about this. I believe you made various nice points in features also.

 6. Aventus HR 2 ماه قبل

  You have mentioned very interesting details ! ps decent internet site. virtual private server | virtual private server |

 7. beauty salon near me 2 ماه قبل

  You made some decent factors there. I seemed on the web for the issue and located most people will go along with with your website.

 8. Pretty! This has been an incredibly wonderful article. Thanks for supplying this info.

 9. Paus4D 2 ماه قبل

  Wow, amazing blog layout! How long have you been blogging for? you make blogging look easy. The overall look of your site is wonderful, let alone the content!

 10. playscarymazegame 2 ماه قبل

  sharing in delicious. And naturally, thanks to your effort!

 11. to learn more 2 ماه قبل

  Say, you got a nice post.Really looking forward to read more. Fantastic.

 12. QQPoker 2 ماه قبل

  Thanks for this wonderful post! It has been extremely useful. I wish that you will carry on sharing your knowledge with me.

 13. best custom essay writing 2 ماه قبل

  I’а†ve recently started a website, the information you offer on this web site has helped me tremendously. Thank you for all of your time & work.

 14. trang tri noel 2 ماه قبل

  My brother recommended I might like this web site. He was entirely right. This post actually made my day. You cann at imagine just how much time I had spent for this info! Thanks!

 15. escorts barcelona 2 ماه قبل

  You ave made some really good points there. I looked on the internet for additional information about the issue and found most people will go along with your views on this website.

 16. Easy Cellar Review 2 ماه قبل

  Red your website put up and liked it. Have you at any time considered about visitor submitting on other associated blogs similar to your website?

 17. Manifestation Magic Reviews 2 ماه قبل

  It as uncommon knowledgeable folks for this subject, but you sound like there as a lot more you are discussing! Thanks

 18. The Lost Ways 2 ماه قبل

  Nice answers in return of this issue with firm

 19. softwarekabaap.com 2 ماه قبل

  This awesome blog is definitely interesting and also amusing. I have picked up a bunch of helpful stuff out of this blog. I ad love to come back again soon. Thanks a bunch!

 20. Five Channels Marketing 2 ماه قبل

  I truly appreciate this post. I ave been looking everywhere for this! Thank God I found it on Google. You have made my day! Thank you again

 21. Toplocksmithinfo 1 ماه قبل

  Well I truly liked studying it. This post procured by you is very constructive for correct planning.

 22. free download apps for pc 1 ماه قبل

  Thank you for sharing this first-class piece. Very interesting ideas! (as always, btw)

 23. resume done for you 1 ماه قبل

  I truly appreciate this article post.Really looking forward to read more. Cool.

 24. free documentation tools 1 ماه قبل

  Muchos Gracias for your blog post.Really thank you! Awesome.

 25. reloj de bolsillo 1 ماه قبل

  you continue this in future. A lot of people will be benefited from your writing.

 26. bot dau do cafe 1 ماه قبل

  This page truly has all the info I needed concerning this subject and didn at know who to ask.

 27. visit website 1 ماه قبل

  this content Someone left me a comment on my blogger. I have clicked to publish the comment. Now I wish to delete this comment. How do I do that?..

 28. solarmovie 1 ماه قبل

  lushacre.com.sg I want to start a blog but would like to own the domain. Any ideas how to go about this?.

 29. Nedvizhimost' v Antalii 1 ماه قبل

  Well I truly liked reading it. This article provided by you is very effective for accurate planning.

 30. this website 1 ماه قبل

  I value the post.Thanks Again. Fantastic.

 31. web design new york 1 ماه قبل

  Really appreciate you sharing this blog.Really looking forward to read more. Much obliged.

 32. wow, awesome post.Much thanks again. Keep writing.

 33. MediaNob 1 ماه قبل

  I really liked your blog post.Thanks Again.

 34. generic cialis 1 ماه قبل

  Very good blog post. I certainly love this website. Continue the good work!

 35. viagra generika rezeptfrei 1 ماه قبل

  Looking forward to reading more. Great blog post.Really looking forward to read more. Great.

 36. click here 1 ماه قبل

  Very educating story, I do believe you will find a issue with your web sites working with Safari browser.

 37. acheter tadalafil 1 ماه قبل

  Thanks for sharing, this is a fantastic blog.Thanks Again. Keep writing.

 38. I think this is a real great blog.Thanks Again. Awesome.

 39. Classtechblog 1 ماه قبل

  more attention. I all probably be back again to see more, thanks for the info!

 40. visit 1 ماه قبل

  It is really a nice and helpful piece of information. I am satisfied that you simply shared this helpful info with us. Please keep us informed like this. Thank you for sharing.

 41. hamptonbay 1 ماه قبل

  I really liked your blog post.Really looking forward to read more. Will read on

 42. here 1 ماه قبل

  Inspiring quest there. What happened after? Take care!

 43. Starting a tax business 1 ماه قبل

  Some truly great content on this site, appreciate it for contribution.

 44. motor club or America 1 ماه قبل

  I’а†ve recently started a blog, the info you offer on this web site has helped me greatly. Thank you for all of your time & work.

 45. call Girls in Lahore 1 ماه قبل

  Im obliged for the blog.Really thank you! Awesome.

 46. official website 1 ماه قبل

  standards. Search for to strive this inside just a bar or membership.

 47. motor club or America scam 1 ماه قبل

  I truly appreciate this post. I ave been looking everywhere for this! Thank goodness I found it on Bing. You have made my day! Thanks again..

 48. sach revit 1 ماه قبل

  This very blog is obviously awesome as well as factual. I have picked a bunch of helpful things out of this source. I ad love to visit it every once in a while. Cheers!

 49. Thanks for another great article. Where else could anyone get that type of info in such a perfect way of writing? I ave a presentation next week, and I am on the look for such information.

 50. this website 1 ماه قبل

  Louis Vuitton Purses Louis Vuitton Purses

 51. DewaPoker 1 ماه قبل

  Very neat article post.Really thank you! Really Cool.

 52. tecnico en sonido temuco 1 ماه قبل

  This very blog is no doubt educating additionally informative. I have picked helluva helpful advices out of it. I ad love to return again soon. Thanks a lot!

 53. my family would It?s difficult to acquire knowledgeable folks during this topic, nevertheless, you be understood as do you know what you?re referring to! Thanks

 54. There may be noticeably a bundle to know about this. I assume you made sure nice factors in options also.

 55. visit 1 ماه قبل

  It as really very complicated in this full of activity life to listen news on Television, therefore I simply use the web for that purpose, and take the newest information.

 56. cosas frikis para comprar 1 ماه قبل

  lose weight fast Here are several of the web pages we suggest for our visitors

 57. I?ve read several excellent stuff here. Definitely worth bookmarking for revisiting. I wonder how so much effort you put to make one of these fantastic informative website.

 58. russian translation services 4 هفته قبل

  That is a great tip particularly to those new to the blogosphere. Brief but very precise information Thank you for sharing this one. A must read post!

 59. Iraida 3 هفته قبل

  Really appreciate you sharing this article.Much thanks again. Much obliged.

 60. windows 10 vps 3 هفته قبل

  wow, awesome blog.Really looking forward to read more. Keep writing.

 61. Phan mem quan ly nha hang 3 هفته قبل

  SHINeeWorld PHILIPPINES Goods Notice SWPH Goods

 62. bop da ca sau 3 هفته قبل

  There as certainly a lot to learn about this issue. I like all of the points you ave made.

 63. Wow, fantastic blog layout! How long have you been blogging for? you made blogging look easy. The overall look of your site is great, as well as the content!

 64. buylolsmurfs.com 3 هفته قبل

  Wow, amazing blog layout! How long have you been blogging for? you made blogging look easy. The overall look of your site is great, as well as the content!

 65. bo dam 3 هفته قبل

  you are really a good webmaster. The site loading speed is incredible. It seems that you are doing any unique trick. Also, The contents are masterpiece. you ave done a excellent job on this topic!

 66. brise 3 هفته قبل

  What web host are you the use of? Can I am getting your affiliate link for your host?

 67. Crypto 3 هفته قبل

  knee injury. California will be looking to manage the ball

 68. Agen Live22 3 هفته قبل

  Thanks again for the blog post.Much thanks again. Want more.

 69. Wow, this paragraph is fastidious, my younger sister is analyzing these kinds of things, therefore I am going to inform her.

 70. dveri ot proizvoditelya 2 هفته قبل

  Keep the excellent function, I study few websites on this amazing site and My partner and i conceive that your web site is actually interesting and possesses lots involving excellent info.

 71. majkomnatnie dveri v Samare 2 هفته قبل

  Would you be involved in exchanging hyperlinks?

 72. cambridge beauty salons 2 هفته قبل

  Im obliged for the post.Really looking forward to read more. Great.

 73. pretty helpful stuff, overall I imagine this is well worth a bookmark, thanks

 74. for more information 2 هفته قبل

  This can be a really very good study for me, Should admit which you are a single of the best bloggers I ever saw.Thanks for posting this informative write-up.

 75. m88 Indonesia 2 هفته قبل

  You have made some decent points there. I checked on the web for additional information about the issue and found most individuals will go along with your views on this site.

 76. do check out 2 هفته قبل

  Thanks for the blog post.Thanks Again. Cool.

 77. share now 2 هفته قبل

  When I look at your blog in Safari, it looks fine but when opening in Internet Explorer, it

 78. sukanto tanoto 2 هفته قبل

  Muchos Gracias for your article post. Great.

 79. visit website 2 هفته قبل

  Needless to express, you will need to endure quite high rates of interest

 80. Fildena 150 2 هفته قبل

  This awesome blog is no doubt interesting and besides informative. I have found helluva interesting things out of this amazing blog. I ad love to go back every once in a while. Thanks a lot!

 81. RxASAP download 2 هفته قبل

  Wow, great blog.Much thanks again. Keep writing.

 82. Fildena 100 2 هفته قبل

  Once We came up to this short article I may only see part of it, is this specific my internet browser or the world wide web website? Should We reboot?

 83. Fildena 120 2 هفته قبل

  Morbi commodo dapibus sem risus tristique neque

 84. CharlesAgome 2 هفته قبل
 85. etherum classic 1 هفته قبل

  It was truly informative. Your website is very useful.

 86. oakland dentures 1 هفته قبل

  Really enjoyed this article.Thanks Again. Keep writing.

 87. iHerb HK 1 هفته قبل

  since you most certainly possess the gift.

 88. this website 1 هفته قبل

  Thanks for sharing this first-class post. Very interesting ideas! (as always, btw)

 89. motorclubofamerica 1 هفته قبل

  Yahoo results While browsing Yahoo I found this page in the results and I didn at think it fit

 90. topic, made me personally consider it from numerous various

 91. Really appreciate you sharing this article post.Really thank you! Will read on

 92. Thue mai tet 6 روز قبل

  Im thankful for the article.Much thanks again. Great.

 93. I think this is a real great article post.Really thank you! Will read on

 94. I want to start a blog/online diary, but not sure where to start..

 95. Very neat blog.Really looking forward to read more.

 96. mca motor club 3 روز قبل

  Looking forward to reading more. Great blog post.Thanks Again. Awesome.

 97. placas en bronce fundido 3 روز قبل

  on other sites? I have a blog centered on the same information you discuss and would really like to

 98. Cheryle 3 روز قبل

  wow, awesome blog article.Really thank you! Keep writing.

 99. Shavonda 3 روز قبل

  pretty handy material, overall I consider this is worthy of a bookmark, thanks

 100. Latasha 2 روز قبل

  your presentation however I find this topic to be really one thing

 101. this website 2 روز قبل

  Terrific paintings! That is the type of information that should be shared around the net. Shame on Google for not positioning this submit higher! Come on over and visit my site. Thank you =)

 102. Jermaine Mckasson 17 ساعت قبل

  Real wonderful information can be found on web blog .

 103. Some times its a pain in the ass to read what blog owners wrote but this web site is real user friendly!

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

©2018 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید