تغییر سریع خروجی صدا در آیفون

مجله تفریحی سرگرمی دخترونه

تغییر سریع خروجی صدا در آیفون

تنظیمات اسپیکر ایفون, خروجی صدای دستگاه هوشمند

تنظیمات اسپیکر ایفون

 

با گوشی خود یک تماس تلفنی برقرار کرده و هرچه صحبت می‌کنید صدایتان به‌گوش مخاطب تماس نمی‌رسد (دستگاه هوشمندتان به تجهیز بلوتوث متصل است و این تجهیز فاقد میکروفن است) یا شاید قصد دارید در تختخواب با هدفون‌های داخل گوشتان یک موزیک گوش دهید، ولی با پخش موزیک به‌طور ناگهانی صدای آن از اسپیکرهای دستگاه هوشمندتان پخش می‌شود. 

 

این قبیل مشکلات از جمله مواردی هستند که ممکن است به‌دلیل تغییر خروجی صدای دستگاه هوشمند یا اتصال آن به دیگر تجهیزات مانند بلوتوث رخ دهد و پس از بروز مشکل به آن پی ببرید. دوست دارید به‌سادگی و در سریع‌ترین زمان ممکن از بروز این مشکل در آیفون ۱۰ جلوگیری کرده و تغییر اتصال تجهیزات مختلف به دستگاه هوشمند (اعم از هندزفری، هدفون، تجهیزات بلوتوث و…) را مدیریت کنید؟ برای انجام این کار کافی است از این ترفند کمک بگیرید:

 

صفحه را از پایین به سمت بالا بکشید تا مرکز کنترل نمایان شود.

 

چنانچه تجهیزاتی برای اتصال به دستگاه هوشمند شما در دسترس باشد (همچون اسپیکر بلوتوث یا سیستم AirPlay‌)، در بالا- سمت راست کنترل‌های موزیک، دو موج صوتی را مشاهده می‌کنید. چنانچه به هریک از این دستگاه‌ها متصل باشید این دو موج به رنگ آبی نمایش داده می‌شوند و در صورتی‌که این تجهیزات برای اتصال موجود باشند، اما به آنها اتصال نداشته باشید دو موج را به رنگ سفید مشاهده خواهید کرد. همچنین در صورتی‌که هیچ تجهیزی برای اتصال در دسترس نباشد نیز این دو موج رنگی را مشاهده نخواهید کرد.

 

برای تغییر اتصال به هریک از تجهیزات در دسترس کافی است روی آیکون موج‌ها فشار داده و از فهرست به‌نمایش درآمده روی هریک از تجهیزات در دسترس فشار دهید. (در صورتی‌که این تجهیزات را در اختیار دارید، اما موج‌ها را مشاهده نمی‌کنید باید مطمئن شوید بلوتوث، وای‌فای و تجهیزات موردنظر شما روشن هستند)

 

پس از اتصال به تجهیزات موردنظر یا قطع اتصال به هریک از تجهیزات می‌توانید با فشار روی بخشی خالی از صفحه به مرکز کنترل بازگردید و به‌این‌ترتیب به‌شکلی آسان و سریع روی اتصالات مختلف برای پخش صدا از دستگاه هوشمندتان مدیریت کنید.

  

منبع:jamejamonline.ir

مجلهتفریحیسرگرمیدخترونه

۲ دیدگاه
  1. CharlesAgome 3 ماه قبل

    wh0cd325621 read more here

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

©2019 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید