تنبلی جنسی چیست؟

مجله تفریحی سرگرمی دخترونه

تقویت قوای جنسی

تنبلی جنسی باعث خیانت می شود

 

رابطه مستقیم تنبلی جنسی مردها و خیانت زنان یکی از گفته‌هایی که این روزها بسیار در کلام همسران جاری می‌شود، اما بسیاری هنوز تاثیر تنبلی جنسی را نمی پذیرند.

آیا تنبلی جنسی باعث خیانت می شود؟
رابطه مستقیم تنبلی جنسی مردها و خیانت زنان یکی از گفته‌هایی که این روزها بسیار در کلام همسران جاری می‌شود، این که مشکلات اقتصادی، یا شرایط زندگی، زمان و امکان و حتی حوصله پرداختن به روابط زناشویی را در میان زوجین محدود کرده یا بشدت کاهش داده است. در این میان مردانی هم هستند که اصولا بنا به شرایط ذهنی یا سنی، گرفتار تنبلی جنسی شده‌اند.از سوی دیگر این مورد که خیانت زنان در جامعه بیشتر شده نیز -درست یا غلط، بر طبق آمار یا بر حسب حدس و گمان- گهگاه شنیده می‌شود.

توصیه‌های یک مشاور خانواده را در همین زمینه آورده‌ایم و مطالعه آن را بخصوص به مردانی توصیه می‌کنیم که چه به سبب شرایط ذهنی یا سنی، و چه به سبب گرفتاریهای کاری و شغلی از روابط زناشویی غفلت می‌کنند و ندانسته زمینه‌ساز فروپاشی بنیان خانواده می‌شوند.

در سالهای اخیر طی تجربیات فراوان دریافته‌ام که زنان بیش از مردان طالب روابط جنسی‌اند، فقط تفاوت زن ها با مردان در این است که آنان به‌زودی تحریک نمی‌شوند و یا با شنیدن یا مشاهده اتفاقات جنسی به مانند مردان، آمادگی جنسی نمی‌یابند، ولی میل و رغبت در آنان بیش از مردان است. گرچه این ادعا سالیان سال وجود داشته و برخی قبول داشتند و بعضی نیز آن را رد می‌کردند، ولی من خود شخصاً به چنین واقعیتی در طول مشاوره‌های خود دست یافته‌ام.

باید توجه داشت که همین میل و رغبت زیاد، مشکلات فراوانی را نیز به همراه داشته است. زیرا در طول سالیان اخیر بسیاری از مراجعینم بویژه زنانی که به همسر خود بی‌وفایی یا خیانت کرده بودند، اظهار می‌داشتند، علت خیانت ما به شوهرانمان این بوده که آن‌ها قدرت پاسخگویی به نیازهای جنسی ما را نداشتند و یا در رابطه جنسی تنبل شده‌اند.

به‌طور معمول مردان میانسال نسبت به مردان جوان، دیرتر به مرحله ارگاسم می‌رسند و این اندازه‌گیری نه بر اساس هفته‌ها و روزها، بلکه بر مبنای قدرت مردان از حیث دقیقه و ساعت قابل قیاس است. این نکته را باید بدانیم که هیچ مردی نمی‌تواند موضوع عدم تمایل جنسی خویش را در ورای سنین میانسالی مخفی نماید و ادعا کند که چون سن و سالی از وی گذشته، قادر به رساندن زنش به مرحله ارگاسم واقعی نیست.
 
پس مشکل کجاست؟
متأسفانه برخی از مردان در ایجاد رابطه جنسی با همسرانشان دچار خطاها و اشتباهاتی می‌شوند که بسیار خطرناک است. شاید اگر زن در شبی از شوهرش تمنای جنسی داشته باشد، ولی در این شرایط مرد بگوید: امشب خیلی خسته‌ام، در واقع خود او تبر کوبنده و کشنده را بر فرق تنومند زندگی زناشویی خود کوبیده است! به نوشته درس زندگی، آنچه در این قضیه، مهم جلوه می‌کند این است که مرد با همه قدرت و توانی که دارد، با به زبان آوردن چنین جملاتی اقتدار خویش را از دست می‌دهد و در برابر زنش مجسمه‌ای توخالی جلوه می‌کند.

این دسته از مردان غالباً در محل کار، پارک، سینما، خیابان، اتوبوس و … با دیدن زنان دیگر، چنان اشتهای جنسی سرسام‌آوری می‌یابند که آدمی باورش نمی‌شود، ولی با رسیدن به خانه، سرد می‌شوند و ادعایی عجیب و ناهمگون دارند.

 

تنبلی جنسی

احساس نیاز جنسی در مرد تا حدودی شخصیت و توانایی او را نشان می‌دهد

 

تنبلی جنسی و دلایل و لطمات آن
اگر واقعیت را پذیرا باشیم، این مشکل پیش از آنکه دلیل فیزیکی داشته باشد، دلیل روانی دارد. مرد یا آن تصوراتی را که از همسر خود دارد، نمی‌تواند کسب کند، و یا اینکه شرایط زن برای رابطه جنسی او جذابیت و گیرایی لازم را ندارد و باعث تحریک جنسی شوهر نمی‌شود.

در طول تاریخ همیشه مرد به دنبال زن بوده و با اشتهای زیادی او را طلبیده است. احساس تمایل و نیاز جنسی در مرد تا حدودی شخصیت و توانایی او را نشان می‌دهد. پس چگونه است که مرد با درک این حقیقت بصراحت در برابر زنش اعتراف می‌کند که تمایل به رابطه جنسی ندارد؟ آیا به نظر شما این به نوعی از دست دادن قدرت و اقتدار مرد نیست؟ اگر هست چرا مرد از نظر روحی خود را تا بدین حد ضعیف نشان می‌دهد

برای حفظ بنیان خانواده، مردان در هر شرایط سنی که باشند، وظیفه دارند نیاز جنسی همسرشان را برآورده سازند و اگر لازم است با همراهی یک مشاور خانواده مشکل خود را حل کنند، وگرنه در پی این ناتوانی جنسی‌، زمینه بروز خیانت زن و یا شکلگیری سایر مشکلات زناشویی فراهم شده است.

گسترش ارتباطات اجتماعی میان زنان و مردان، تداخل جنسیت زن و مرد در محیط کاری و بیرون باعث گردیده است که دید زنان درباره مسائل جنسی بیشتر و بازتر شود. کسب آگاهی از مجلات، فیلم‌ها و شیوه‌های نوین ارتباط جنسی باعث گردیده که زنان امروزی نسبت به زنان دیروز، واقع‌گرایانه‌تر و فانتزی تر عمل کنند، تا سنتگرا و مغلوب. از این‌رو اگر بگوییم امروزه توازن عملیات جنسی در میان مردان و زنان نیز دچار گوناگونی و تحول شده است، چیزی به اغراق نگفته‌ایم.

دیگر زن امروزی، همان زن چندین دهه قبل نیست که تابع خواسته و تمنای جنسی مرد باشد، بلکه او اکنون خود طراح و ترسیم کننده حالات روابط جنسی است. بنابراین زن امروزی از نظر جنسی زنی سیری‌ناپذیر به شمار می‌رود و با توجه به چنین حقیقتی زنان استادانه عمل می‌کنند. وضعیت مردان در چنین شرایطی بسی حساستر و بحرانی‌تر است. اگر زن از حیث مسائل جنسی محجوب و وفادار به شوهرش نباشد، هیچ‌گاه سیری نیافته و آشکارا از ارضای تمایلات جنسی خویش بحث خواهد کرد.

باید اعتراف کرد که مردان نیز از چنین زنانی واهمه دارند، زیرا هرگاه مردی احساس کند انگیزه و میل جنسی همسرش از او بیشتر است، به قدر یقین خویشتن را فاقد قدرت و مردانگی دانسته و همیشه پایه‌های زندگی‌اش را متزلزل احساس می‌کند. چنین ترسی باعث می‌گردد که مرد در تدارک فانتزی‌هایی باشد که رابطه جنسی را برای زنش جذابتر سازد و به همین علت است که او با دیدن زنان دیگر، یک مقایسه جنسی میان آن‌ها و همسر خود صورت می‌دهد و میل جنسی‌اش بشدت بالا می‌رود. اما مشکل اینجاست که وقتی وارد خانه می‌شود، دیگر میل چندانی به برقراری رابطه زناشویی با همسر خود ندارد!.
 
یکنواختی، یکی از دلایل تنبلی
خطری که روابط زناشویی را تهدید می‌کند این است که، هر اندازه روابط زناشویی میان زن و شوهر بیشتر می‌شود، انجام آن نیز یکنواخت تر به نظر می‌رسد. در چنین شرایطی زنان درصدد کسب لذات بیشتری می‌شوند و اگر محجوب و وفادار به شوهرشان نباشند، به سوی مرد دیگری متمایل می‌شوند تا رابطه جدیدی را تجربه کنند. این گونه است که خیانت زن به شوهر شکل می‌گیرد.

بدیهی است، اگر مرد دارای سلاحی مجهز، جهت دفاع از خودش نبوده و نتواند فانتزی جدیدی را در ذهن خود نسبت به همسرش ارائه دهد، مسلماً رابطه جنسی یکنواخت تر جلوه خواهد کرد. اگر زن نیز در برابری و هماهنگی جنسی مرد دچار یکنواختی شود، از جهت دیگر، مرد در طلب موارد فانتزی جدیدی خواهد بود و به همسر خود خیانت خواهد کرد.

با این تفاسیر برای جلوگیری از هم پاشیدگی بنیان خانواده، مردان در هر شرایط سنی که باشند، وظیفه دارند نیاز جنسی همسرشان را برآورده سازند. مرد اگر تصور می‌کند که توانایی و انرژی جنسی لازم را ندارد، باید با همراهی یک مشاور خانواده مشکل ذهنی خود را حل کند، وگرنه او با ناتوانی جنسی‌اش زمینه بروز خیانت زن و یا شکلگیری سایر مشکلات زناشویی را فراهم نموده است.

مردان باید بدانند که هم زنان بسیار وفادار، هم زنان بی‌وفا و هم حتی زنان خیابانی طالب مردی هستند که همیشه از نظر جنسی قدرتمند بوده و حاکمیت خویش را اثبات نماید. در واقع تخت روان جنسی زندگی در روی شاسی قوی و نیرومند مرد استوار شده است و اگر این شاسی مقاوم، محکم و مطمئن باشد، مسلماً حرکت تخت روان نیز، راحت‌تر خواهد بود.

در غیر این صورت، زن و شوهر برای حفظ زندگی مشترک خود و جلوگیری از خیانت احتمالی، بهتر است به کمک مشاور خانواده، تکنیک‌های افزایش میل جنسی را فرا بگیرند و به کار برند، وگرنه قطعاً زمینه بروز اختلافات زناشویی و یا خیانت همسر خود را فراهم خواهند ساخت.

منبع: momtaznews.com

مجلهتفریحیسرگرمیدخترونه

۵۱ دیدگاه
 1. acting schools in texas 2 ماه قبل

  That is what Technique Actors name ‘sense memory’.

 2. acting schools nyc 2 ماه قبل

  That is what Method Actors call ‘sense reminiscence’.

 3. Leticia 2 ماه قبل

  That is what Technique Actors call ‘sense reminiscence’.

 4. investor advice canada 3 هفته قبل

  Investor researches stocks, bonds, and many others.

 5. Markus 3 هفته قبل

  Investor researches stocks, bonds, and so on.

 6. With investing, your capital is in danger.

 7. Certified Financial Planner Board of Requirements Inc.

 8. Dessie 3 هفته قبل

  With investing, your capital is at risk.

 9. 3obieg.vproduction.pl 3 هفته قبل

  Certified Financial Planner Board of Requirements Inc.

 10. Chelsea 3 هفته قبل

  With investing, your capital is in danger.

 11. Margot 3 هفته قبل

  Certified Financial Planner Board of Standards Inc.

 12. Brigida 3 هفته قبل

  Investor researches shares, bonds, etc.

 13. Hildred 3 هفته قبل

  With investing, your capital is in danger.

 14. Investments in most securities contain dangers.

 15. Angus 3 هفته قبل

  Investments in most securities contain dangers.

 16. investor advice australia 3 هفته قبل

  Investor researches stocks, bonds, etc.

 17. www.spazioad.com 3 هفته قبل

  With investing, your capital is at risk.

 18. financial advisor salary 2018 3 هفته قبل

  Certified Financial Planner Board of Standards Inc.

 19. Betsey 3 هفته قبل

  Investor researches shares, bonds, and many others.

 20. Foster 3 هفته قبل

  With investing, your capital is in danger.

 21. Investor researches shares, bonds, and so forth.

 22. Louisa 3 هفته قبل

  Certified Financial Planner Board of Requirements Inc.

 23. Kali 3 هفته قبل

  Investments in most securities involve dangers.

 24. Houston 3 هفته قبل

  Investor researches stocks, bonds, and many others.

 25. Hubert 3 هفته قبل

  Investments in most securities contain dangers.

 26. Louis 2 هفته قبل

  Investments in most securities contain risks.

 27. Haley 2 هفته قبل

  Investor researches stocks, bonds, and many others.

 28. investor advice today 2 هفته قبل

  Investments in most securities contain dangers.

 29. mylife.com 2 هفته قبل

  Very energetic article, I liked that bit. Will there be a part 2?

 30. Chas 2 هفته قبل

  Investor researches stocks, bonds, and many others.

 31. whitepages 1 هفته قبل

  I was curious if you ever considered changing the structure
  of your site? Its very well written; I love what youve got to say.

  But maybe you could a little more in the way of content so people
  could connect with it better. Youve got an awful
  lot of text for only having one or two images. Maybe you could
  space it out better?

 32. whitepages 1 هفته قبل

  Very energetic blog, I enjoyed that bit. Will there be a part 2?

 33. ru.www.meetme.com 1 هفته قبل

  Excellent site you have here.. It’s hard to find quality writing like
  yours these days. I seriously appreciate individuals like you!

  Take care!!

 34. zyryanovsk.kz 1 هفته قبل

  I’m impressed, I must say. Seldom do I encounter a blog
  that’s equally educative and amusing, and without a doubt, you’ve hit the nail on the head.
  The problem is something which not enough people
  are speaking intelligently about. I’m very happy I stumbled across this in my hunt for something relating to
  this.

 35. http://5.gp 1 هفته قبل

  This is the perfect blog for anybody who wishes to find out about this topic.
  You understand a whole lot its almost tough to argue with you (not that I really will need
  to…HaHa). You definitely put a brand new spin on a
  subject that has been written about for decades. Wonderful stuff, just excellent!

 36. https://me.fubonlife.com.tw 1 هفته قبل

  Howdy are using WordPress for your site platform?
  I’m new to the blog world but I’m trying
  to get started and create my own. Do you need any html coding knowledge to make your own blog?
  Any help would be greatly appreciated!

 37. geocor.ru 1 هفته قبل

  I needed to thank you for this very good read!! I definitely enjoyed every little bit of it.
  I have you book marked to look at new things you post…

 38. whitepages 1 هفته قبل

  Hi, I read your blog like every week. Your writing style is awesome, keep it up!

 39. http://lix.mx/ 1 هفته قبل

  Remarkable things here. I am very satisfied to look
  your post. Thank you a lot and I’m looking ahead to touch you.
  Will you please drop me a e-mail?

 40. whitepages 1 هفته قبل

  You need to be a part of a contest for one of the best websites on the
  internet. I most certainly will highly recommend this website!

 41. whitepages 1 هفته قبل

  Hello my family member! I want to say that this post
  is amazing, great written and include almost all important infos.
  I’d like to peer more posts like this .

 42. whitepages 7 روز قبل

  Thanks for your marvelous posting! I really enjoyed reading it, you’re a great author.I will make certain to bookmark your
  blog and may come back from now on. I want to encourage you
  continue your great posts, have a nice morning!

 43. prcmarket.ru 6 روز قبل

  WOW just what I was looking for. Came here
  by searching for ig

 44. whitepages 6 روز قبل

  Hey there! Do you know if they make any plugins to safeguard against hackers?
  I’m kinda paranoid about losing everything I’ve worked hard
  on. Any recommendations?

 45. txtrek.net 6 روز قبل

  Link exchange is nothing else but it is just placing the other person’s blog
  link on your page at appropriate place and other person will also do same in favor of you.

 46. whitepages 6 روز قبل

  This excellent website certainly has all the information I wanted
  concerning this subject and didn’t know who to ask.

 47. thaibigplaza.com 6 روز قبل

  Wow! This blog looks exactly like my old one!
  It’s on a totally different subject but it has pretty much the same page layout and
  design. Outstanding choice of colors!

 48. kharkov-online.com 6 روز قبل

  I have been exploring for a bit for any high quality articles or blog posts
  on this kind of space . Exploring in Yahoo I finally stumbled upon this website.
  Reading this information So i’m glad to convey that I’ve a very good uncanny feeling I came upon exactly what I needed.
  I so much definitely will make certain to don?t overlook
  this site and give it a glance regularly.

 49. whitepages 5 روز قبل

  I used to be suggested this web site via my cousin. I am now not positive whether this publish is written through him
  as no one else recognise such specific about my difficulty.
  You are wonderful! Thank you!

 50. I’m really enjoying the design and layout of your blog.
  It’s a very easy on the eyes which makes it much more enjoyable for
  me to come here and visit more often. Did you hire
  out a developer to create your theme? Exceptional work!

 51. Ola 4 روز قبل

  Investor researches stocks, bonds, and many others.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

©2018 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید