تولید خودرو افزایش یافت

مجله تفریحی سرگرمی دخترونه

  اخباراقتصادی, ,خبرهای  اقتصادی,تولید خودرو

از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه ۸۲۰ هزار و ۶۴۰ دستگاه انواع خودرو تولید شد که در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۳۵٫۹ درصد افزایش یافته است.

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از شاتا ؛  از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه ۸۲۰ هزار و ۶۴۰ دستگاه انواع خودرو تولید شد که در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۳۵٫۹ درصد افزایش یافته است. از مجموع این میزان تولید ،  759 هزارو ۹۷۱دستگاه خودروی سواری تولید شده است که در مقایسه با مدت مشابه پارسال،۳۷٫۳ درصد افزایش یافت.

 

هم چنین ۵۲هزارو ۱۲۹ دستگاه وانت، ۷ هزارو۴۳۰  دستگاه کامیون ،  616دستگاه اتوبوس،۴۹۴ دستگاه مینی بوس در این مدت تولید شد که به ترتیب ۲۳٫۵  درصد، ۵٫۶ درصد  ، ۲۵٫۵ درصد  و۹٫۱  درصد نسبت به دوره مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

 

۱۲۹هزارو۲۰۸  دستگاه انواع خودرو نیز در آبان ماه امسال تولید شد که در مقایسه با تولید ۵۵هزار ۶۹۳ دستگاه خودروی تولید شده پارسال،۱۳۲ درصد افزایش یافت.

 

براساس این گزارش  121 هزارو ۳۷۲ دستگاه انواع خودروی سواری در آبان ماه در کشور تولید شد که نسبت به مدت مشابه پارسال  138.4 افزایش یافته است، این در حالی است که ۵۰ هزار و۹۱۴  دستگاه خودروی سواری در آبان ماه سال گذشته تولید شده است.

 

همچنین به ترتیب ۶هزارو ۹۷۲ دستگاه وانت ، ۷۳۴ دستگاه کامیون ،  33دستگاه مینی بوس و ۹۷دستگاه اتوبوس به ترتیب با نرخ رشد  76.1درصد،۷٫۹ درصد ،منهای ۴۶٫۱ درصد و۲۲٫۸درصد نسبت به آبان ماه سال ۹۴ افزایش یافت.

مجلهتفریحیسرگرمیدخترونه

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

©2019 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید