تولید خودرو افزایش یافت

مجله تفریحی سرگرمی دخترونه

 اخباراقتصادی ,خبرهای   اقتصادی, خودرو

تیرماه امسال تولید انواع خودرو در ایران افزایش یافته است.

به گزارش ایسنا، در این مدت تولید انواع خودرو با رشد ۱۰.۶ درصدی از ۹۲ هزار و ۷۰۲ دستگاه در تیر ۱۳۹۴ به ۱۰۲ هزار و ۵۰۲ دستگاه افزایش یافت.

تولید انواع سواری نیز با رشد ۱۲.۶ درصدی همراه بوده و از ۸۴ هزار و ۶۶۰ دستگاه در تیر ماه سال ۱۳۹۴ به ۹۵ هزار و ۳۱۴ دستگاه در تیر ماه ۱۳۹۵ رسید.

تیر ماه امسال تولید وانت برخلاف سواری‌ها کاهش یافته و با افت ۱۱.۵ درصدی از هفت هزار و ۴۰ دستگاه در تیر ماه سال ۱۳۹۴ به شش هزار و ۲۳۳ دستگاه رسید.

تولید مینی‌بوس و میدل‌باس نیز مانند وانت‌ها کاهش یافته و با افت ۲۹.۴ درصدی از ۵۱ دستگاه در تیر ماه سال گذشته به ۳۶ دستگاه کاهش یافت.

در این مدت تولید انواع اتوبوس اما افزایش یافته و با رشد ۳۷.۲ درصدی از ۴۳ دستگاه در تیر ماه ۱۳۹۴ به ۵۹ دستگاه افزایش یافت.

در این مدت تولید انواع کامیونت، کامیون و کشنده نیز کاهشی بوده و با افت ۵.۳ درصدی از ۹۰۸ دستگاه در تیر ماه ۱۳۹۴ به ۸۶۰ دستگاه کاهش یافت.

تولید انواع خودرو در چهار ماهه نخست امسال نیز روندی صعودی داشته است به‌گونه‌ای که تولید این محصولات با رشد ۳.۳ درصدی از ۳۵۶ هزار و ۴۴۰ دستگاه در چهار ماهه نخست سال ۱۳۹۴ به ۳۶۸ هزار و ۱۶۰ دستگاه افزایش یافت.

در این مدت تولید انواع سواری با رشدی ۳.۳ درصدی همراه بوده و از ۳۲۹ هزار و ۵۳ دستگاه در چهار ماهه نخست سال ۱۳۹۴ به ۳۳۹ هزار و ۸۳۸ دستگاه رسید.

چهار ماهه نخست امسال تولید انواع وانت نیز مانند سواری افزایش یافته و با رشد ۸.۷ درصدی از ۲۲ هزار و ۹۱۴ دستگاه در چهار ماهه نخست سال گذشته به ۲۴ هزار و ۹۰۸ دستگاه افزایش یافت.

تولید انواع مینی‌بوس و میدل‌باس اما کاهش یافته و با افت ۱۸.۴ درصدی از ۱۶۳ دستگاه در چهار ماهه سال ۱۳۹۴ به ۱۳۳ دستگاه کاهش یافت.

چهار ماهه نخست امسال تولید انواع اتوبوس نیز ۳۸.۴ درصد کاهش یافته و از ۲۴۲ دستگاه در چهار ماهه سال ۱۳۹۴ به ۱۴۹ دستگاه رسید.

روند تولید انواع کامیونت، کامیون و کشنده نیز کاهشی بوده و با افت ۲۳ درصدی از چهار هزار و ۶۸ دستگاه در تیر ماه سال ۱۳۹۴ به ۳۱۳۲ دستگاه کاهش یافت.

مجلهتفریحیسرگرمیدخترونه

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

©2018 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید