جملات عاشقانه تاثیرگذار/ جملات تاثیرگذار مردان به زنان

مجله تفریحی سرگرمی دخترونه

جملات عاشقانه تاثیرگذار/ جملات تاثیرگذار مردان به زنان

جملات عاشقانه تاثیرگذار‎

 

جملات احساسی مناسب مردان به زنان چیست ؟ در اینجا با مقاله ای درباره جملات تاثیرگذار مردان به زنان در عشق ، در خدمت شما هستیم. با ما همراه باشید.

   

فهرستی از جملات عاشقانه مردان به زنان 

زنان و مردان دنیای متفاوتی از یکدیگر دارند و شاید جملاتی که یک زن را خوشحال می سازد برای یک مرد اهمیت چندانی نداشته باشد . اگر می خواهید همسر خود را خوشحال سازید و او را عاشق و وابسته خود کنید نیاز به تلاش فراوان ندارید بلکه می توانید با چند جمله کوتاه و طرز صحیح بیان این جملات همسرتان را آرام و شاد کنید.

  

“دوستت دارم” 

دوستت دارم زیباترین جمله ای است که می توانید به همسرتان بگویید و در او شور و شعف عاشقانه ایجاد کنید اما باید بدانید که برای اینکه همسرتان این جمله را بهتر دریابد لازم است به او با عمل ثابت کنید مثلا همیشه به قول هایتان عمل کنید هر چند که این وعده ها و قول ها کوچک باشند ، زنان بر روی این مسائل حساسند و عمل نکردن به وعده ها موجب نگاه منفی آن ها به رابطه تان می شود . یکی دیگر از موارد مهمی که می توانید عشقتان را به همسرتان ثابت کنید دادن یک شاخه گل یا یک هدیه بی مناسبت به اوست که این شیوه از ترفندهای مردان جنتلمن است.

  

“چقدر زیبایی” 

زن ها موجودات بسیار پیچیده و حساسی هستند که اگر بتوانید به درستی با آنان رفتارکنید و دل آن ها را به دست آورید ، زندگی سعادتمندی را برای خود ساخته اید . بهتر است بدانید که زن ها دوست دارند همسرشان از ظاهر آن ها تمجید کند و به او بگوید که چقدر زیبایی هر چند اگر او زیاد زیبا نباشد اما دوست دارد که در دید همسرش زیبا به نظر برسد .

 

اگر می خواهید این جمله را به همسرتان بگویید بی گدار به آب نزنید و در مواقعی خاص که او به ظاهر خود رسیده است این جمله را بیان کنید.

  

“تو خیلی خاصی”

یکی دیگر از جمله هایی که زنان را بسیار خوشحال می کند شنیدن خاص بودن از زبان همسرشان است . این جمله حس ویژه ای در زنان به وجود می آورد و این حس را به او می دهد که زن دیگری مانند او مورد توجه شما نبوده .

 

بهتر است یک ویژگی مثبت همسرتان را انتخاب کنید و بگویید این ویژگی شما را بیشتر به خود محصور کرده است . این موضوع حس خوب مورد توجه قرار گرفتن و قدردانی شما را به همسرتان می دهد و باعث می شود که او تمرکز بیشتری روی ویژگی های مثبتش داشته باشد .

 

با تو بودن بی نظیر است 

زن ها دوست دارند مایه آرامش همسرشان باشند و همسرشان بیشتر اوقات خود را با آن ها بگذراند و همسرشان به دلیل آرامشش از آن ها قدردانی کند. این قدر دانی می تواند با بیان جمله با تو بودن بی نظیر است باشد ، می توان این جمله را گونه ای دیگر بیان کرد مانند اینکه زودتر از سر کار می آیید و به همسرتان بگوید، دوست داشتم امروز بیشتر کنار تو باشم یا این که دوست دارم وقتم را بیشتر با تو بگذرانم . بیان این جملات حس فوق العاده ای را در زنان ایجاد می کند.

  

من هستم، نگران نباش 

برای ایجاد این حس، علاوه بر اینکه باید حمایتگر باشید، باید به همسرتان نیز در قالب کلمات بفهمانید که کنارش هستید، کمکش می کنید و همه چیز تحت کنترل تان خواهد بود. شما می توانید وقتی مضطرب است و نگران چیزی است، با گفتن یک جمله ساده «من هستم، از چیزی نترس» دلشوره های او را از بین ببرید.

  

هیچکس به اندازه تو خوشحالم نمیکنه 

زنان حس رقابت بسیار قوی بین خودشان دارند، به همین دلیل اگر به او بگویید که او بهترین همسر برای شما بوده است، یک تحسین بزرگ برای او حساب می شود.

 

تو دیوونم میکنی 

این تحسین را با لحن درست به همسرتان بگویید تا همسرتان را عاشق و سر زنده سازید .

  

خواهش میکنم اینقدر دوست داشتنی نباش 

این جمله یکی از محبوب ترین راه ها برای سربه سر گذاشتن و تحسین کردن او در آن واحد است.

 

متاسفم 

بعد از دعوا و بحث های زن و شوهری زنان دوست دارند از طرف همسرشان مورد دلجویی قرار بگیرند . شما می توانید با گفتن متاسفم به همسرتان از او عذر خواهی کنید . ناراحت کننده ترین واکنش بعد از دعوا برای یک زن توضیح دادن و دلیل تراشی است پس بهتر است اگر مقصرید بدون اینکه توضیح اضافه بدهید غرور خود را کنار گذاشته و از همسرتان عذر خواهی کنید.

  

بیا صحبت کنیم 

اگر همسر شما مدتی ناراحت و پریشان است باید بدانید هیچ ناراحتی بی دلیل نیست و شاید او مشکل بزرگی دارد که گفتنش برایش آسان نیست پس باید به ناراحتی همسرتان توجه کنید و به او پیشنهاد یک گفتگو دهید و به او بگویید که شنیدن حرف هایش برای شما با اهمیت است و می توانید به او در رفع ناراحتی اش کمک کنید.

 

همه ما همسرمان را دوست داریم و دلمان برایش تنگ می‌شود و گفتن این به او یک راه عالی برای ابراز محبتمان است، اما نه تنها راه.

 

بعد از مدتی «دوستت دارم» و «دلم برات تنگ شده» کهنه و قدیمی می‌شود و دیگر مفهوم خود را برای همسرمان از دست می‌دهد.

  

خوشبختانه شما برای ابراز محبت فقط محدود به این دو جمله نیستید. راه‌های مفرح‌تر و جالب‌تر دیگری هم وجود دارد که بتوانید یک زن را تحسین کنید و به او بگویید که چقدر برایتان ارزش دارد.

 

دوستت دارم زیباترین جمله ای است که می توانید به همسرتان بگویید‎

 

اینجا ۱۰ روش برای ابراز محبت به شما پیشنهاد می‌کنیم که قلب او را لمس کرده و شما را به جذاب‌ترین مرد روی زمین برای او تبدیل می‌کند.

   

۱. نمی‌تونم بهت فکر نکنم. 

این تحسین مخصوصاً در مکالمات از راه دور بسیار موثر است. این جمله در واقع به او می‌فهماند که چقدر دلتنگش هستید. نیازی نیست که بارها و بارها جمله «دلم برات تنگ شده» را تکرار کنید تا این را بفهمد. همین یک خط همه چیز را تمام می‌کند.

  

می‌توانید آن را کمی طولانی‌تر کرده و بگویید، «با من چیکار کردی؟ نمیتونم بهت فکر نکنم.»

  

۲. خیلی من رو تحریک می‌کنی. 

گفتن این جمله با صدایی گرم و نگاه کردن به چشمان همسرتان بهترین تحسینی است که یک زن می تواند بشنود. مخصوصاً اگر بتوانید «کی» و «چرا»ی آن را برایش توضیح دهید که هیجان‌زده‌ترش می‌کند.

  

مثلاً می‌توانید به او بگویید، «وقتی اینطوری نگام میکنی، خیلی تحریکم میکنی.» یا «با این لباس خیلی تحریکم می‌کنی» یا کمی بازیگوشانه‌تر بگویید، «وقتی این موقع روز بهم زنگ میزنی، خیلی تحریکم میکنی» تا باعث شوید بیشتر به شما زنگ بزند.

  

۳. با تو احساس مردانگیم چندبرابر میشه. 

با گفتن این نشان می‌دهید که زنانگی او را می‌فهمید و به او این حس را می‌دهید که همسر شما بودن را خیلی خوب انجام می‌دهد.

 

مطمئنم اگر شما هم از او بشنوید که «تو به من احساس زن بودن می‌دهی» احساس فوق‌العاده‌ای پیدا می‌کنید.

  

۴. چقدر خوش‌شانسم که تو توی زندگیمی. 

نمی‌دانید شنیدن این از کسی که عاشقش هستید چه حسی دارد. این یک راه بسیار زیبا برای این است که به او نشان دهید تا چه اندازه برایتان ارزش دارد.

 

این تحسین را می‌توانید بیشتر استفاده کنید، هربار که کار خوبی برایتان انجام می‌دهد، وقتی در جمعی هستید و او حرف قشنگی درمورد شما می‌زند، وقتی با هم خوش می‌گذرانید.

  

۵. تو دیوونم میکنی. 

این تحسین اگر با لحن درست گفته شود، دقیقاً این مفهوم را می‌رساند که او شما را دیوانه خودش کرده است. با بودن او حس می‌کنید عاشق و زنده‌اید. و اگر اینطور است، حتماً این را به او بگویید.

  

۶. واقعاً تحسین‌برانگیزی. 

این شیرین‌ترین تحسینی نیست که بتوان به یک زن گفت؟ فکر می‌کنم اینطور باشد. مطمئناً نظر همسرتان هم همین است.

 

پس برای گفتن آن خجالت نکشید. و البته در زمان درست مثل وقتی که لبخند خجالتی روی صورت او می‌بینید یا وقتی چیزی عالی برایتان آماده کرده است این کار را بکنید.

 

با این تحسین، به او حس شاهزاده بودن بدهید.

  

۷. هیچکس به اندازه تو خوشحالم نمیکنه. 

با این تحسین، او را با زنان دیگری که قبلاً در زندگیتان بوده‌اند مقایسه کرده و او را بالاتر از آنها می‌برید. و واقعیت این است که زنان حس رقابت بسیار قوی بین خودشان دارند، به همین دلیل اگر به او بگویید که او بهترین همسر برای شما بوده است، یک تحسین بزرگ برای او قلمداد می‌شود.

  

۸. تو شیرین‌تری دختری هستی که تابحال دیدم. 

این هم یک راه آسان دیگر برای اینکه به او احساس خاص بودن بدهید. این تعریف کردن اگر در زمان مناسب و با لحن و صدایی آرام و گرم گفته شود، بسیار اثرگذار خواهد بود.

 

این را هم درست مثل «من خیلی خوش‌شانس هستم که تو رو دارم» می‌توانید بیشتر استفاده کنید تا به او یادآور شوید که چقدر تحسینش می‌کنید.

 

همچنین تحسینی مثل این را می‌توانید برای تشویق او در کاری که خوب انجام داده است، استفاده کنید.

  

۹. تو واقعاً ایدآلی! 

برای مناسبت های خاص می‌توانید با یک علامت تعجب بزرگ به او بگویید «خدای من، تو واقعاً ایدآلی، هیچ چیز کم نداری!»

 

با اینکار به او نشان می‌دهید که هر کاری که انجام داده است تاثیر پررنگی روی شما داشته و شما می‌دانید چطور باید یک زن خوب را تحسین کنید.

 

اما دقت کنید که زیاد از حد از این جمله استفاده نکنید چون ممکن است آن را جدی بگیرد!

  

۱۰. خواهش میکنم اینقدر دوست‌داشتنی نباش. 

و آخر اینکه، این یکی از محبوب‌ترین راه‌ها برای سربه‌سر گذاشتن و تحسین کردن او در آن واحد است. این یک راه مفرح و بازیگوشانه است که به یک مکالمه عادی، کمی محبت اضافه می‌کند.

 

خوب حالا ۱۰ روش برای ابراز محبت به همسرتان بلد هستید که به او احساس دوست‌داشتنی‌ و خاص بودن بدهید. یکبار دیگر آنها را مرور کنید و به خاطر بسپارید و سر وقت مناسب آنها را یکی‌یکی استفاده کنید. مطمئن باشید با این کارتان عاشقتان خواهد ماند.

 

هشدار! 

ولی یک چیز باید روشن شود. همان اندازه که دوست داریم همسرمان احساس دوست داشته شدن کند، به همان اندازه نباید در این کار افراط کنیم. محبت مثل غذا می‌ماند. اگر بیش‌ازاندازه به او غذا بدهید، معده او درد خواهد گرفت. اگر او را محبت‌باران کنید، نادیده‌تان خواهد گرفت و لذتی هم از این کار شما نخواهد برد.

بنابراین بروید و همسرتان را خوشحال کنید اما افراط نکنید.

 

منبع: ایران بانو

 

مجلهتفریحیسرگرمیدخترونه

۶ دیدگاه
 1. cheap citalopram 40 mg 3 هفته قبل

  Great post. I was checking constantly this blog and I am inspired!
  Extremely useful information specially the final part 🙂 I deal with
  such info much. I used to be seeking this certain info for a very long time.

  Thank you and good luck.

 2. My spouse and I stumbled over here by a different page and thought I
  might as well check things out. I like what I see so i am just following you.
  Look forward to checking out your web page yet
  again.

 3. Hello! Do you use Twitter? I’d like to follow you if that would be
  okay. I’m absolutely enjoying your blog and look forward to new posts.

 4. anchortext 3 هفته قبل

  Be both a helpful guide through complex issues and an informed judge when choices have to be
  made. This will present you with sufficient time and employ
  to brainstorm and be sure what you will be currently talking about is pertinent and
  what you need to make in. Remember that if you’re new
  at college you’ll only get better in the event you practice, so strive on each
  assignment as you may be enhancing your academic ability as a
  copywriter with each one.

 5. Philipp 3 هفته قبل

  For most up-to-date news you have to visit the web and on web I found thi wweb page as a finest weeb page for most
  up-to-date updates.

 6. anchortext 2 هفته قبل

  nevertheless [cue for newness] bravery, constancy, and resolution [reverse of submission].
  The goal is usually to find a approach to supply a complete
  response, all while focusing on as small an area of investigation as possible.
  Run-on sentences occur due to insufficient punctuation and
  happen once you become lost in your essay.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

©2018 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید