خودروسازان به تعطیلات رفتند

مجله تفریحی سرگرمی دخترونه

  اخباراقتصادی,خبرهای   اقتصادی ,خودروسازان

طبق روال سال‌های گذشته، خودروسازان کشور امسال نیز به تعطیلات تابستانی رفتند، تعطیلاتی که از دیروز آغاز شده و تا سیزدهم شهریورماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش دنیای اقتصاد، به جز شرکت‌های بخش خصوصی که آنها نیز تعطیلات تابستانی دارند، ایران خودرو، سایپا و پارس خودرو به‌عنوان سه خودروساز بزرگ کشور، همواره در مقطعی از تابستان به تعطیلات می‌روند تا در این مدت به بازسازی خطوط تولید و سیستم‌های خود بپردازند.

در واقع فلسفه اصلی تعطیلات تابستانی خودروسازان، به همین بازسازی خطوط تولید و سیستم‌ها برمی‌گردد، هرچند طی دو سال اخیر و به دلیل بروز مشکلاتی در تولید و فروش، این تعطیلات نوعی توفیق اجباری نیز برای غول‌های جاده مخصوص بوده است.

به‌عنوان مثال، طی سال گذشته که بازار به شدت در رکود قرار داشت و کمپین تحریم خرید خودرو نیز سر برآورده بود، تعطیلات تابستانی به‌نوعی به سود خودروسازان تمام شد، چه آنکه آنها مجبور شده بودند علاوه‌بر حذف اضافه کاری، برخی شیفت‌های عادی خود را تعلیق کنند. هرچند امسال نیز سایه رکود همچنان بر بازار خودرو سنگینی می‌کند، با این حال اوضاع فروش خودروسازان بهتر از سال گذشته است و آنها از شرایط موجود راضی به‌نظر می‌رسند.

مجلهتفریحیسرگرمیدخترونه

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

©2018 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید