دیگر مشکل چی بپوشم نداشته باشید!!

مجله تفریحی سرگرمی دخترونه

دیگر مشکل چی بپوشم نداشته باشید!!

 

هر چه هوا رو به گرم شدن می رود انتخاب پارچه های سبک هوشمندانه تر است

 

چه وقتی چی بپوشیم؟

خیلی وقت ها کیفیت فدای کمیت می شود. این مورد حتی در انتخاب لباس هم مصداق پیدا می کند. همان وقتی که اولویت انتخاب لباس رنگ و مدل و برش آن می شود. در صورتی که جنس لباس و نوع بافت پارچه آن را هم نباید دست کم گرفت. در ادامه به نکته هایی در رابطه با جنس لباس اشاره می شود که بهتر است هنگام انتخاب لباس آن ها را لحاظ کنید.

 

در گرما هر چه نخی تر بهتر

هر چه هوا رو به گرم شدن می رود انتخاب پارچه های سبک هوشمندانه تر است؛ پارچه هایی که درصد نخ بیشتری دارند با وجود اینکه سریعتر چروک می شوند اما به دلیل ایجاد جریان هوای مناسب تعریق را کاهش می دهند.

 

ماهوت از بهترین گزینه ها برای سرما

در فصل سرما پارچه های پشم انتخاب مناسبی است. اما به دلیل قیمت بالا، لباس های پشمی طرفداران کمتری دارد. به همین خاطر پارچه هایی به نام ماهوت به دلیل قیمت مناسب و رنگ بندی متنوع مخاطبان بیشتری در روزهای سرد سال دارد.

 

در فصل سرما پارچه های پشم انتخاب مناسبی است

 

لینن های تابستانی

پوشاک الیاف طبیعی مسلما سازگاری بیشتری با پوست بدن دارد. اگر برای انتخاب پارچه مناسب همیشه با مشکل مواجه می شوید یا پوستتان در مواجهه با مواد مصنوعی واکنش منفی نشان می دهد حتما سراغ پوشاک الیاف طبیعی بروید. پارچه های لینن به دلیل بافت مناسبی که برای روزهای گرم سال دارد برای دوخت مانتو و پیراهن مردانه بسیار مناسب است.

 

مراقب پوست حساس کودکان باشید

برای بچه ها با حساسیت بیشتری پارچه انتخاب کنید. لباس های آستین کوتاه، دامن و یقه های باز حتی در روزهای آفتابی هم انتخاب مناسبی برای کودکان نیست؛ (چون پوست را در معرض اشعه مضر ماورا بنفش قرار می دهد) مگر اینکه با ماشین شخصی عازم جایی باشید. بنابراین اگر در یک روز آفتابی قصد پیاده روی با کودکتان را دارید لباسی برایش انتخاب کنید که ضمن پوشیده بودن بافت مناسبی داشته باشد تا فرزندتان تعریق نکند.

 

چرا زیر پیراهنی از واجبات است؟

تا به حال به علت اصلی پوشیدن زیرپیراهنی فکر کرده اید؟ استفاده از این پوشش به آقایان توصیه می شود به این خاطر که روی بدن می نشیند و از نفوذ عرق بدن به پیراهن جلوگیری می کند و در نتیجه بوی نامطبوع تعریق بدن را پخش نمی‌کند.

 

شال یا روسری؟

شال و روسری خانم‌ها بهتر است از جنس ابریشم باشد. ابریشم نازک و سبک است و به همین دلیل انتخاب آن برای هر فصلی اولویت دارد. شال در فصل گرما و روسری در فصل سرما مخاطب بیشتری دارد. شال هایی با درصد نخ بالا در برای روزهای گرم سال بهترین انتخاب است.

 

کدام جنس برای کت و شلوار مناسب تر است؟

آقایان برای خرید کت و شلوار سراغ پارچه های ضخیم بروند که نوع نازکتر آن برای فصل های گرم سال و نوع ضخیم آن برای فصل سرما پیشنهاد می شود. این پارچه گاهی با الیاف مصنوعی ترکیب می شود که هزینه را برای خریدار کاهش می دهد. برای پیراهن زیر کت و شلوار سراغ پیراهن های نخ پنبه بروید.

 

منبع : ninisite.com

مجلهتفریحیسرگرمیدخترونه

۸ دیدگاه
  1. If you wish for to improve your familiarity only keep visiting this web site and be updated with the newest news update posted here.

  2. KimAgome 2 ماه قبل
  3. Tienda de campaña 4 هفته قبل

    This is a topic that’s close to my heart… Take care! Where are your contact details though?

  4. EvaAgome 1 هفته قبل
  5. JaneAgome 4 روز قبل

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

©2019 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید