ظرفیت باتری خودروهای تسلا احتمالا بیشتر می‌شود

مجله تفریحی سرگرمی دخترونه

اخبارخودرو,خبرهای خودرو,خودروهای تسلا

مهم‌ترین بخش یک خودروی الکتریکی، باتری‌اش است؛ هر چه باشد، باتری یک خودروی الکتریکی است که باعث می‌شود خودرو مسافت‌های طولانی‌تر را طی کند و نیاز به شارژ نداشته باشد.

به گزارش سیناپرس، در حال حاضر، خودروهای الکتریکی تسلا می‌توانند ۲۵۰ مایل (۴۵۰ کیلومتر) را با یک بار شارژ طی کنند، اما این طور که به نظر می‌رسد، قرار است این رقم به زودی بیشتر شود.

با باتری‌های جدید، این خودروها می‌توانند ۶۱۰ کیلومتر را با یک بار شارژ کردن طی کنند.

ظاهرا تسلا می‌خواهد خودروهای Model S و Model X را با باتری‌هایی که ظرفیت بیشتر دارند، عرضه کند؛ طوری که با باتری‌های جدید، این خودروها می‌توانند ۳۸۰ مایل (۶۱۰ کیلومتر) را با یک بار شارژ کردن طی کنند. این باتری‌های بزرگ و ایستگاه‌های شارژ تسلا، می‌توانند برای کسانی که نگرانی تمام شدن باتری خودروی تسلای خود هستند، خبر خوبی باشند.

مسوولان اروپا، مدل‌های جدید Model S و Model X را برای عرضه تایید کرده‌اند. این دو مدل به ترتیب ۱۰۰D و P100D نام گرفته‌اند. قبلا هم اسم مدل P100D را در نرم‌افزار خودروهای تسلا دیده بودیم.

به گزارش مجله دیجی کالا،شرکت تسلا هنوز هم رسما از باتری‌های جدیدش صحبت نکرده است، اما می‌توانیم با اطمینان بگوییم که این شرکت به زودی، از آپشت باتری ۱۰۰ کیلووات ساعتی برای خودروهای Model S و Model X رونمایی خواهد کرد.

 

 

مجلهتفریحیسرگرمیدخترونه

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

©2018 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید